BT Restaurant Demo - шаблон joomla Создание сайтов

Danışma Hattı: +90 539 611 85 84

Narlı Fıstıklı Kavrulmuş Lokum

Narlı Fıstıklı Kavrulmuş Lokum

Post 25 Mart 2013 Written by  in Chicken
Rate this item
Read 36919

Lokum çeşitlerimizin içerisindeki malzemelerin temininden sizlere ulaştığı ana kadar olan aşamada daima hijyenik koşullar sağlamaya özen gösteriyoruz.

Bu sayede hem atıştırmalık hem hediyelik hem de ikramlık olarak eşsiz bir seçenek olan lokumların en kalitelisini biz üretebiliyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi narlı çifte kavrulmuş lokumda da üretimin her aşaması titizlikle tamamlanıyor. Narlı çifte kavrulmuş lokum imalatında kullandığımız her türlü ürün de uzun süredir beraber çalıştığımız üreticilerden temin ediliyor. Bu sayede aşina olduğunuz geleneksel tat hiçbir zaman bozulmadığı gibi doğal ürünlerden en kaliteli ve lezzetli yiyecekleri sizler için üretebiliyoruz. Ayrıca narlı çifte kavrulmuş lokum ürünümüzü toplu halde almak istemeniz durumunda da sizlere destek oluyoruz.

 

Last modified on Perşembe, 20 Ağustos 2020 12:23
Read 36919
Published in Chicken
Super User

Enim Sed ante Curabitur tempus dolor Morbi amet pellentesque lobortis pede. Fermentum sit felis consequat eget Nam orci laoreet tempor Phasellus sed. Orci sed Vestibulum vel eu at libero et feugiat Curabitur id.

Website: www.bowthemes.com
More in this category: Cevizli Pekmezli Sucuk Lokum »

2801 comments

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.